sobota, 16 lipca 2016

16.07.2016 - Dostałam się na Politechnikę! ♥

Znów post z wielkim poślizgiem, ale to wszystko przez to, że odkąd poszłam do pracy, to wszystko w moim życiu dzieje się tak szybko, że nie mam na nic czas. No ale chyba warto zacząć od początku, bo dostałam się na studia!

No więc wyniki zostały ogłoszone rano 12 lipca. Byłam wtedy w pracy i jak je zobaczyłam to prawie popłakałam się ze szczęścia. Miałam wielkie wątpliwości jak to będzie, z resztą widać to po moich poprzednich wpisach, ale się udało! Jestem naprawdę mega szczęśliwa, bo już na 100% będę studiowała na Politechnice, teraz tylko pytanie na jakim kierunku. Oficjalne listy przyjętych będą podane 20. lipca. Wszystko zależy od tego ile osób zdecyduje się na studia na danym kierunku i albo zostanę na tym, na który początkowo się zakwalifikowałam albo wejdę na ten wyżej. Szczerze powiem, że jest mi to obojętne, bo oba kierunki są genialne i już nie mogę się doczekać, jak będę się uczyć tych wszystkich ciekawych rzeczy, serio :P
Oczywiście od razu pojechałyśmy z Justyną zawieźć dokumenty, bo miałam wolne tylko 14. lipca, więc akurat fajnie się złożyło. Niestety pogoda nas nie rozpieściła, bo dosłownie przez cały dzień padało. Nie przestało ani na chwilę. No ale dałyśmy sobie radę.

                                 

Kilka postów niżej pisałam o koniku, który był na sprzedaż na stacji. Okazało się, że w Rossmannie są identyczne, tylko że kilka razy większe. Co prawda kosztują ponad 100zł ale są cudowne, prawda? :P Wiem, że jestem za stara na takie rzeczy, ale naprawdę są mega urocze i przecież każdy z nas ma w sobie coś z dziecka. Ja np. lubię takie kucyki, haha :P


Teraz zostaje już tylko sprawa mieszkania i przeprowadzki. To jest kolejna z tych spraw, która mnie stresuje, bo wbrew pozorom nie jest wcale tak łatwo znaleźć mieszkania, czy pokoju, który jest po pierwsze blisko uczelni, po drugie w dobrym stanie, a po trzecie w dobrej cenie. Chciałabym już od września tam mieszkać. Mam nadzieję, że trafi się akurat jakaś świetna okazja z mieszkaniem i będzie wszystko tak jak sobie zaplanowałam.

Teraz już kończę i idę powoli szykować się na nockę. Chyba nowością nie będzie, jak powiem, że mi się strasznie nie chce jeszcze dzisiaj iść do pracy. Chociaż jeśli nie będzie dużego ruchu, to w sumie nie będzie tak źle. No ale dzisiaj jest sobota, więc niestety ludzie mogą się kręcić do rana.

Jestem naprawdę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie ♥

4 komentarze:

 1. Gratuluję dostania się tam, gdzie chciałaś! Ja te wszystkie stresy będę przeżywać dopiero w tym roku szkolnym :)

  Buziaki ♥
  WSPOMNIENIA Z BUDAPESZTU - KWITNĄCA PRZESTRZEŃ

  OdpowiedzUsuń
 2. OO gratuluję dostania się :) Ja też chciałabym za rok iść na politechnikę
  http://nazywamsiemilena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie gratuluję! :)


  Pozdrawiam serdecznie,
  Zapraszam do siebie: slowandminimal.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dostania się, ja chciałbym się w przyszłości dostać na medycynę
  photos-by-mef.blogspot.com zapraszam

  OdpowiedzUsuń